Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaproszenie na wykład "Wirtualne przestrzenie nowoczesnej edukacji i planowania kariery"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 20 grudnia, 2018 - 09:25
zaktualizowany: czwartek, 20 grudnia, 2018 - 09:31
Wszechnica Edukacyjna Targówek
Wszechnica Edukacyjna Targówek zaprasza na wykład pt. "Wirtualne przestrzenie nowoczesnej edukacji i planowania kariery", który odbędzie się w dniu 14 stycznia 2019 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20.

W trakcie wykładu słuchacze będą mieli możliwość zapoznać się ze sposobami zastosowania VR i AR (wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości) w nowoczesnej edukacji, zasobami i narzędziami do wykorzystania na lekcjach oraz wybranymi zasobami i narzędziami planowania kariery edukacyjno-zawodowej.

Wykład poprowadzi Wojciech Kreft - psycholog, doradca zawodowy, trener i e-trener, wykładowca akademicki, ponad 25-lat aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiego poradnictwa zawodowego. Praktyk w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych w dziedzinie doradztwa kariery. Współautor pierwszej Metodologii tworzenia Indywidualnych Planów Działania. Twórca programu komputerowego dla urzędów pracy „Doradca 2000” oraz pierwszego zestawu 100 teczek informacji o zawodach. Brał udział w wielu projektach szkoleniowych dla pracowników instytucji rynku pracy. Autor koncepcji i koordynator wdrożenia innowacyjnej sieci Mobilnych Centrów Informacji Zawodowej OHP oraz Szkolnych Ośrodków Kariery (SzOK-ów). Twórca i animator (do roku 2015) idei Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.Założyciel i redaktor kwartalnika Doradca Zawodowy. Ekspert Komisji Unii Europejskiej (Lifelong Guidance Expert Group). Autor raportów i analiz dotyczących poradnictwa zawodowego i rynku pracy (m.in. dla OECD, Word Bank, Komisja UE), W latach 2007-2015 vice i potem przewodniczący Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Innowator łączący nowe technologie cyfrowe z tworzeniem narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego (m.in. aplikacje mobilne, Career Hackathon, czy gra miejska ZMIANY).

Wstęp wolny.

Czas trwania wydarzenia: 
2019-01-14 Od 17:30 do 19:30
Źródło informacji: