Rusza IV edycja programu Start-up Jump

opublikowany: środa, 27 lutego, 2019 - 14:42
zaktualizowany: środa, 27 lutego, 2019 - 14:42
IV edycja programu Start-up Jump
Uczestnicy Start-up Jump w pierwszym etapie (Młodzieżowy semestr biznesowy) odwiedzają miejskie instytucje wspierające przedsiębiorczość, takie jak Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, FabLab powered by Orange, Akademickie Inkubatory  Przedsiębiorczości czy Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Teraz trwa rekrutacja do udziału szkół w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.
Pierwszy termin warsztatów już 1 marca. Zachęcamy dyrektorów  szkół średnich i nauczycieli przedsiębiorczości do wyboru dogodnych terminów i zgłoszenia grupy do 14 uczennic i uczniów do udziału w IV edycji Start-up Jump za pomocą formularza dostępnego na stronie WCIES.

W kolejnym – praktycznym etapie – uczniowie mają okazję stworzyć własne projekty, ale także nawiązać bezpośredni kontakt ze środowiskiem biznesu i potencjalnymi pracodawcami. Na warsztatach młodzi warszawiacy konsultują się z mentorami, pogłębiają wiedzę na temat projektowania 2D i 3D, podstaw elektroniki, programowania oraz prototypowania, a także uczą się pracy zespołowej. Do środy, 27 lutego trwa nabór na warsztaty w FabLab powered by Orange. Więcej informacji pod poniższym linkiem.
Czas trwania wydarzenia:
Od 2019-02-27 14:30 do 2019-03-05 00:00