Konferencja „Integracja Sensoryczna we wspomaganiu rozwoju dziecka”

opublikowany: piątek, 22 marca, 2019 - 14:29
zaktualizowany: piątek, 22 marca, 2019 - 14:32
Integracja Sensoryczna we wspomaganiu rozwoju dziecka
Dnia 20.03.2019r. w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy odbyła się konferencja naukowo – szkoleniowa „Integracja Sensoryczna we wspomaganiu rozwoju dziecka” kierowana do rodziców, terapeutów oraz osób pracujących z dziećmi.

Konferencję  zorganizowało Przedszkole Specjalne Nr 213 w ramach działań Dzielnicowego Centrum ds. Integracji Dzielnicy Ursynów.

Honorowy patronat nad konferencją objęli Burmistrz Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy, Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej – SI oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. Celem konferencji było wprowadzenie uczestników w świat dziecka z zaburzeniami sensorycznymi oraz wskazanie praktycznych rad pomagających w przezwyciężaniu tych trudności.

Konferencji towarzyszyła wystawa prac sensorycznych „Senso Zwierzaki”, wykonanych przez dzieci z warszawskich przedszkoli specjalnych i integracyjnych.

Czas trwania wydarzenia:
2019-03-20 14:30