Warsztaty - Rola postaw nauczycielskich w procesie wychowawczym

opublikowany: wtorek, 26 marca, 2019 - 10:44
zaktualizowany: wtorek, 26 marca, 2019 - 10:51
Janusz Korczak
Zapraszamy do udziału w warsztatach realizowanych w ramach cyklu - Wychowawcze inspiracje Janusza Korczaka we współczesnej placówce oświatowej.

Warsztaty stanowią wsparcie dla realizacji systemowego programu Miasta Stołecznego W-wy – Warszawskiej Nagrody Wychowawczej im. Janusza Korczaka.

Odbędą się we WCIES, ul.Stara 4 (Śródmieście), 16 kwietnia 2019 r., w godz. 9.00 – 14.00

Zajęcia dedykujemy nauczycielom, pedagogom, psychologom, wychowawcom, zainteresowanym rozwojem i refleksją nad własnym wychowawczym warsztatem pracy.

Celem zajęć jest między innymi określenie cech różnych postaw nauczycielskich i ich wpływu na ucznia i jego osobowość;  wskazanie możliwości zastosowania idei korczakowskich

w budowaniu relacji z uczniem sprzyjającej uczeniu się i rozwojowi ucznia; analiza przypadków wpływu postaw nauczyciela na zachowanie ucznia oraz kształtowanie postaw sprzyjających wspomaganiu rozwoju, kształtowaniu postaw, zapobieganiu zagrożeniom danego wieku i środowiska.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Rola-postaw-nauczycielskich-w-procesie-wychowawczym-w-ramach-cyklu-Wychowawcze-inspiracje-Janusza-Korczaka-we-wspolczesnej-placowce-oswiatowej

Udział  w zajęciach jest możliwy po uzyskaniu potwierdzenia o kwalifikacji, informacje te przekazane zostaną drogą mailową.

Czas trwania wydarzenia:
2019-04-16 Od 09:00 do 14:00