Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wiem co jem - "Woda do picia w szkole" 20 czerwca

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 3 czerwca, 2015 - 14:18
zaktualizowany: wtorek, 23 czerwca, 2015 - 08:37
Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu "Wiem co jem", które odbędą się 20 czerwca br.

Informacje dotyczące spotkania oraz plakat promocyjny znajdują się poniżej:


Program:

  • 10.15-10.45 Rejestracja. Wejście na teren Filtrów za okazaniem dokumentu tożsamości lub legitymacji szkolnej wyłącznie do godz. 10.45. Osoby, które się spóźnią nie będą mogły uczestniczyć w warsztatach.
  • Źródełka do udostępniania wody do picia w warszawskich szkołach. Informacja o projekcie realizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., Urząd m.st. Warszawy, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.
  • „Dlaczego warto pić wodę” – woda czy kolorowe bąbelki? Skutki z drowotne picia słodzonych napojów. Wykład specjalistki ds. żywienia, Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.
  • „Działania Państwowej Inspekcji Sanitarnej na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wody przeznaczonej do spożycia” – gdzie zaczyna się twój wpływ na jako ść wody w kranie?
  • „Jakość warszawskiej kranówki” – dlaczego woda w kranie jest bezpieczna i dobra do picia? Przedstawienie procesu uzdatniania wody, zwiedzanie obiektu w grupach 25 osobowych.

 

Zapisy:


Zgłoszenie należy wysłać na adres: wiemcojem@um.warszawa.pl do 15 czerwca 2015 r.

W treści zgłoszenia należy podać dzielnicę i nr szkoły, do której uczęszcza dziecko. Zgłoszenie jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem zwiedzania obiektów MPWiK w m.st. Warszawie S.A.
dostępnym na stronie: www.mpwik.com.pl.

Organizator potwierdzi uczestnikom udział w warsztatach w dniu 16 czerwca 2015 r. pocztą elektroniczną. 

Na warsztaty można przyjść z dzieckiem w wieku szkolnym. Rodzice dzieci biorących udział w warsztatach wyrażają zgodę na prezentację wizerunku swoich dzieci do celów informacyjnych kampanii „Wiem, co jem” Urzędu m.st. Warszawy.

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon zaproszenie-wiem-co-jem-warsztaty-20-06-2015.pdf529.84 KB