Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Placówki Zima

Szczegółowy program dostępny jest w placówkach organizujących Program „Zima w Mieście 2018”

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA ZMIAN W PROGRAMIE


np.: 2018-01-21
Nazwa Dzielnica Odbiorcy Uczestnicy Data zajęć Nazwa jednostki
Zajecia z lukru plastycznego Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
Taniec Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pani Doubtfire" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Instrumenty wielu kultur" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-19
"Zimowe zabawy dłutem i kredką" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „DZIECIAK RZĄDZI” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25
pływanie rekreacyjne dla osób indywidualnych pod opieką ratowników Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia z witrażu "Technika Tiffany - Noworoczne anioły" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24
Kino na Uboczu - film pt. "Balerina" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-17
Dzienniczek cwaniaczka - droga przez mękę Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Teatr od podszewki' Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY: ”DZIECI Z BULLERBYN: NOWE PRZYGODY” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22
"Kolory Maroka" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
Seanse filmowe dla młodzieży: "Ona to on" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-25
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Wyprawa z Nelą do krainy wiecznej zimy Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Kino na Uboczu - film pt. "Riko prawie bocian" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty plastyczne pn."Zimowe Kabaty" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Seanse filmowe dla młodzieży: "Tootsie" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-23
"Budujemy z lego" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Gang wiewióra 2 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
My się zimy nie boimy-ferie z Mikołajkiem Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Cztery żywioly" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „KSIĘŻNICZKA I ŻABA” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-16
Smerfy 3 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-19
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-26
warszaty muzyczno - rockowe Ursynów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-20
Wejścia na halę wspinaczkową Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15
gra w kręgle Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Zajęcia w Klubotece "Coś dla nas i coś dla dziadków" rekodzieło i gry planszowe dla grup ze Szkoły Podstawowej Nr343 Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-24
edukacyjne Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Cztery żywioły" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pół żartem, pół serio" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY :” BYŁ SOBIE PIES” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty rzeźbiarskie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
Zajęcia z karate tradycyjnego Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-24
pływanie rekreacyjne dla grup zorganizowanych pod opieką ratowników Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia ceramiczne Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Gru, Dru i Minionki Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Zumba Kids Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Gitara Mokotów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kosmetyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
warsztaty plastyczne - Zimowa Akademia Plamokleksa Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-16, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Keyboard bez tajemnic Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kulinarne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-23 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Pokaz filmowy Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Wizaż Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Tańcowała igła z nitką Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty naukowe Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
"Przygody z Elzą" - zabawy i animacje Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Warsztaty robotyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Tańce-hulańce Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
warsztaty plastyczne - Zima z "Plastyką ze Słoneczkiem" Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Rzeźba w glinie Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-19 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Plastyka Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Pokaz naukowy Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Warsztaty ceramiczne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18, 2018-01-25 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w mieście Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
zajęcia edukacyjne Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 23
Zajęcia sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz
Jak namalować ... (Warsztaty plastyczne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-22 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Studio Piosenki Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Świat i my w obiektywie (warsztaty fotograficzne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-23 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Tenis stołowy Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Żółta Ciżemka - spektakl Teatru Blaszany Bębenek Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18 Czytelnia Naukowa nr XVI
gra w tenisa ziemnego Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Internet, gry komputerowe i gry planszowe Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Czytelnia Pod Sowami
pokaz filmu Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-25 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Zima, zima, zima Wesoła odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-15 Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła
Warsztaty detektywistyczne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w mieście Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XV
Warsztaty muzyczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-20, 2018-01-21 Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów
Zajęcia rekreacyjno sportowe na hali Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Jazda rekreacyjna i zabawy na lodowisku pod okiem instruktora Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Moczydło
Plastyka Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajecia artystyczno - edukacyjne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18, 2018-01-25 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Warsztat o emocjach w oparciu o film Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
ZAJĘCIA SPORTOWE Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej
pływanie rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływania, nauka bezpiecznych skoków do wody, gry i zabawy w wodzie Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Warsztaty tworzenia biżuterii Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 26
warsztaty plastyczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Zajęcia rekreacyjno ruchowe w wodzie Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
pływanie rekreacyjne Ursus grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
Instrumenty pełne muzyki Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Zajęcia sportowo-rekreacyjne Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Projektowanie własnego witrażu i malowanie na szkle Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-22, 2018-01-23 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia taneczne Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Warsztaty gry na bębnach Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
zajęcia kreatywne dla dzieci Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów
warsztaty wokalne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-23 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
warsztaty wokalne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Kukiełki teatralne i zabawa w teatr Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 49
Zima w Mieście Wawer grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer
Warsztaty kroju i szycia Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-23 Dom Kultury „Rembertów”
zajęcia świetlicowe Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 44
Gry i zabawy integracyjne Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
zajecia sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego
Zimowe kino w BCEK Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Studio Piosenki Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Krecimy film... telefonem komórkowym (warsztaty filmowe) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18, 2018-01-25 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
zajęcia sportowe w ramach Zimy w Mieście 2018 Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego
pływanie rekreacyjne Wawer odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
zespołowe gry sportowe Wesoła odbiorcy indywidualni gimnazjum, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
"Żółta Ciżemka" - spektakl Teatru Blaszany Bębenek Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18 Czytelnia Pod Sowami
warsztaty teatralne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-25 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Teatrzyk Żoliborz grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XX
Zajęcia "Trenuj umysł" Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18, 2018-01-25 Dom Kultury „Rembertów”
Zimowe śpiewanie, wierszy czytanie i baśni oglądanie – ferie na wesoło w Bibliotece Skorosze Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
Warsztaty fotograficzne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-20 Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów
zajęcia rekreacyjno-sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo
Nordic walking, spacery po Bielanach Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-22 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Programowanie w języku Scratch Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Teatr Wrzeciono (warsztaty teatralne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-19 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Warsztaty taneczne Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
basen Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
pływanie rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływania, nauka bezpiecznych skoków do wody, gry i zabawy w wodzie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Warsztaty tworzenia biżuterii Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 26
warsztaty klockologii Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Zabawy i zabawki ludowe Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 49
Zima w Mieście Wawer grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer
Zajęcia rekreacyjno ruchowe w wodzie Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
pływanie rekreacyjne Ursus grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus

Strony