Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Dzień Matki 2018

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 17 maja, 2018 - 10:05
http://bibliotekawawer.pl/nowa/dzien-matki-2018-w-bibliotece-publicznej-w-aninie/

W dniu Święta Matek w Polsce, dnia 26 maja Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza zaprzyjaźnione ze sobą na co dzień rodziny, dzieci chodzące razem do przedszkoli i szkół w dzielnicy Wawer, pedagogów, opiekunów, nauczycieli do wspólnego spędzenia czasu.

Ta inicjatywa lokalna będzie angażowała w działania osoby młode, które zostaną w przyszłości matkami, osoby, które już podjęły się najważniejszego zadania życiowego „bycia mamą” i osoby, które mają już ciekawe doświadczenie bycia matką dorosłych już dzieci.

Wśród sosen i dębów, w tym pięknym i zielonym miejscu, w „sercu” anińskiego osiedla obchodzić będziemy również po raz kolejny „Dzień Zielonego Konstantego”. Gościem specjalnym będzie pani Kira Gałczyńska, córka poety K. I. Gałczyńskiego, który w latach 1936-1939 mieszkał w Aninie z rodziną oraz aktorka pani Laura Łącz. Nasze działania będą miały na celu zaprezentowanie twórczych osiągnięć dzieci i dorosłych w ramach animacji kulturalnych.

Poprzez realizację tej imprezy plenerowej troszczymy się o nowe pokolenia dzieci i ich mam. Chcielibyśmy w sposób kreatywny zadbać, aby „małe osobowości” dzieci rozwijały się pięknie wśród lokalnego społeczeństwa . Przyjaźnie i dobre relacje sąsiedzkie, którym będzie sprzyjał ten wspólnie spędzony czas na pewno ukształtuje w przyszłości rozważnych i mądrych mieszkańców dzielnicy Wawer.

http://bibliotekawawer.pl/nowa/dzien-matki-2018-w-bibliotece-publicznej-...

Data wydarzenia: 
sobota, 26 Maj, 2018 - Od 10:00 do 21:00