Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

I Młodzieżowe Mistrzostwa Warszawy w Pierwszej Pomocy „Wycie Syren”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 18 września, 2018 - 11:07
zaktualizowany: wtorek, 18 września, 2018 - 12:06
I Młodzieżowe Mistrzostwa Warszawy w Pierwszej Pomoc „Wycie Syren”
Warszawa, 15 października 2018 r.

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w I Młodzieżowych Mistrzostwach Warszawy w Pierwszej Pomocy „Wycie Syren”, które odbędą się już 15 października 2018 roku. Przed zespołami będzie do wykonania 10 zadań wymagających zarówno wiedzy z pierwszej pomocy przedmedycznej, pożarnictwa oraz sprawności fizycznej i odwagi do działania. Wszystkie zadania będą odbywały się na wyjątkowym terenie Miejskich Zakładów Autobusowych przy ul. Włościańskiej oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej przy ul. Słowackiego.

Zawody zostały objęte patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Celem zawodów jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności warszawskiej młodzieży z zakresu podstawy programowej przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że udział ww. zawodach pozwoli wzbudzić w nich pozytywną rywalizację do dalszego pogłębiania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i nie tylko. Czekamy na zespoły 5 osobowe z warszawskich szkół, instytucji oraz organizacji związanych z ratownictwem.

Na zgłoszenia czekamy na maila: mistrzostwa@anikar.pl , kartę zgłoszeniową i regulamin zawodów znaleźć można na stronie FB Mistrzostw: facebook.com/WycieSyren . Na zgłoszenia czekamy do 4.10.2018 roku.

W przypadku zgłoszenia się większej ilości zespołów w dn. 8.10 zostanie przeprowadzony test jednokrotnego wyboru w celu weryfikacji wiedzy zgłoszonych zespołów, a do części praktycznej (w dn. 15.10) zostanie dopuszczonych 20 zespołów z największą ilością punktów.

Mamy nadzieję, że zawody będą świetną przygodą dla młodych mieszkańców Warszawy i zachęcą ich do rozwijania swojej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy
i ratownictwa!

Data wydarzenia: 
poniedziałek, 15 Październik, 2018 - Od 09:00 do 22:00