WARS i SAWA grają w szachy

fot. David LIada
11 czerwca, 2018 - 13:26
Uczniowie zagrali w szachy dla Niepodległej!
8 czerwca 2018 r. na warszawskim Torwarze odbył się V turniej finałowy ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” z kategorią warszawską „WARS i SAWA grają w szachy”.
7 czerwca, 2018 - 13:35
„Gramy dla Niepodleglej” - V Turniej Finałowy ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”
Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III, uczestniczących w programie „WARS i SAWA grają w szachy”, do udziału w V Turnieju Finałowym ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” z kategorią warszawską, organizowanym przez Polski Związek Szachowy w partnerstwie m.in. z Miastem Stołecznym Warszawą, które współfinansuje niniejsze przedsięwzięcie.
5 czerwca, 2018 - 08:55
Szachy zagościły na bulwarze Jana Karskiego
Kamienne szachownice, wypożyczalnia bierek oraz stolików, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera nadwiślańskiej promenady. Na bulwarze Jana Karskiego powstał tzw. zakątek szachowy.
18 maja, 2018 - 11:04
Relacja z szachowej konferencji metodycznej
17 maja 2018 r. w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście w Warszawie odbyła się szachowa konferencja metodyczna, zorganizowana we współpracy Polskiego Związku Szachowego i Miasta Stołecznego Warszawy.
18 kwietnia, 2018 - 12:38
Szachowa konferencja metodyczna
serdecznie zapraszam na szachową konferencję metodyczną w ramach programu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”, organizowaną przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, Polski Związek Szachowy oraz samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).
11 kwietnia, 2018 - 09:39
Ankieta nt. zajęć szachowych w roku szkolnym 2017/2018
Szanowni Państwo Dyrektorzy, zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety, której celem jest ilościowa analiza zajęć szachowych organizowanych w stołecznych szkołach podstawowych.
20 marca, 2018 - 09:04
75 kolejnych warszawskich nauczycieli ukończyło kurs metodyczny, umożliwiający prowadzenie zajęć szachowych z najmłodszymi uczniami
9 marca 2018 r. zakończył się 72 – godzinny kurs metodyczny z nauczania gry w szachy w ramach V edycji warszawskiego programu pn. „WARS i SAWA grają w szachy”, realizowanego przez m.st. Warszawę i Polski Związek Szachowy w ramach ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”.
1 lutego, 2018 - 15:09
5 lutego 2018 r. rusza kurs podstawy z metodyki nauczania gry w szachy w ramach V edycji programu "WARS i SAWA grają w szachy"
z udziałem kolejnej, 77-osobowej grupy warszawskich nauczycieli
4 stycznia, 2018 - 11:36
Do 15 stycznia 2018 r. można zgłosić szkołę do udziału w V edycji programu „WARS i SAWA grają w szachy”
Szanowni Państwo, w związku z nowymi regulacjami prawnymi obowiązującymi od bieżącego roku szkolnego, prowadzimy w Warszawie szereg działań dotyczących aktualizacji założeń samorządowych programów wspierających rozwój warszawskich szkół i placówek oraz ich adaptacji do nowych struktur organizacyjnych.
6 czerwca, 2017 - 13:43
Uczniowie zagrali w szachy dla Marii!
2 czerwca 2017 r. w warszawskiej Hali Torwar 700 uczniów z klas I-III szkół podstawowych z całej Polski uczestniczyło w IV turnieju finałowym ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” z kategorią warszawską „WARS i SAWA grają w szachy”.