"Fizyka Wokół Nas"

opublikowany: poniedziałek, 21 maja, 2018 - 09:29
Festiwal doświadczeń naukowych dla uczniów z niepełnosprawnościami i ze szkół specjalnych

"Fizyka Wokół Nas" to organizowany w XIV LO im. Stanisława Staszica  festiwal doświadczeń naukowych dla uczniów z niepełnosprawnościami i ze szkół specjalnych.

W tym roku festiwal odbędzie się w sobotę, 9. czerwca.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem fwn@staszic.waw.pl.

W zakładkach O Festiwalu i Galeria można poczytać o historii wydarzenia i obejrzeć zdjęcia z poprzednich edycji.

Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy Uczniów i Nauczycieli na XI edycję Festiwalu im. Stanisława Lipińskiego „Fizyka Wokół Nas”. Impreza odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 roku w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 37a w godzinach 10:00 – 14:00.
W trakcie festiwalu będą miały miejsce pokazy doświadczeń fizycznych, które ukażą uczestnikom festiwalu, jak zaskakujące bywają prawa przyrody. Każdy będzie mógł sam wykonać interesujące go doświadczenia i dzięki temu wiele nauczyć się przy dobrej zabawie. Chcemy, by wspólne eksperymentowanie rozbudziło w uczniach ciekawość świata i nutę naukowej pasji. Po pokazach zapraszamy na skromny poczęstunek.
Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do 18 maja na adres: Anna.Zimniak@staszic.waw.pl wraz z przesłaniem numeru telefonu oraz podaniem orientacyjnej liczby uczestników. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia konkretnej godziny Państwa przybycia. Jeśli mają Państwo pytania, proszę pisać lub dzwonić: 506 926 370.
Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja, Uczniowie i Absolwenci
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

Patronat nad Festiwalem objęła Przewodnicząca Komisji Edukacji i Rodziny Rady m.st. Warszawy Małgorzata Żuber-Zielicz.

Źródło informacji:

Pliki do pobrania: